Potřebujete vypnout v dnešní uspěchané době? Relaxační masáž Vám pomůže od stresu i bolestí. Relaxační masáž navodí pocit spokojenosti a odpočinku.

Masáž pro těhotné zmírňuje stres, navozuje relaxaci, redukuje otoky, snižuje krevní tlak, zmírňje projevy křečových žil, zvyšuje lymfatikcou a krevní cirkulaci, mírní bolesti kloubů a dolní části zad. 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáže urychlují odplavování únavových látek (kyselina mléčná, histaminové látky …), ale zároveň působí na sval podobně jako zátěž. 

Masáž Lomi Lomi je původní havajský domorodý způsob léčení těla i duše, vycházející z tamější prastaré filozofie Huna. Lomi Lomi znamená „milující ruce“.

Aromaterapie je jedna z nejstarších léčebných metod. První dochované důkazy pochází již z doby starověku. Již zhruba před 4000 lety používali staří Sumerové  k léčení aromatické rostliny.

Reflexní masáž patří k nejstarším technikám péče o zdraví. Prvky reflexní terapie jsou využívány odpradávna různými více či méně vyspělými kulturami napříč světadíly.

Při medové masáži se používají zvláštní stlačující masážní hmaty, které napomáhají vyplavování toxických látek nejen z podkoží, ale i z tkání uložených v hloubce těla. Navíc tyto hmaty aktivují … 

Breussova masáž je velmi jemná a šetrná masáž zad. Při Breussově masáži se provádějí speciálních, velmi pomalé a velmi jemné hmatů přímo po páteři a po svalech propojujících páteř.

 Funkční manuální medicína Tichý je nová léčebná metoda, která pomáhá při různých obtížích pohybového aparátu, dokonce i tam, kde ostatní postupy selhávají.

webové stránky od big profit s.r.o.